Přeskočit na obsah
Ročník 2007 Ročník 2008 Ročník 2009 Ročník 2010 Ročník 2011 Ročník 2012 Ročník 2013 Ročník 2014 Ročník 2015 Ročník 2016 Ročník 2017

Navigace

Festivalový shop

Líbil se vám festiválek?
Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu Život nanečisto.

VIDEO - OUT OF HOME

Banner

Fórum

Navštivte chat s dětmi vrbička, kde si můžete nejen o této akci popovídat s dětmi, Múzami i Múzáky!

Proč to děláme

K dnešnímu dni bylo na konto 134173329/0800 zasláno 49 329 Kč

Děkujeme

Partneři

Za výrazné podpory:


Generální partner:
RWE Transgas

Partneři:


Hlavní mediální partneři:

Nacházíte se:

Kontakty

Hlavní pořadatel festivalu Out of Home:

SK Xstream Racing, o.s.      
Robin Čumpelík - hlavní organizátor, partneři, produkce
mobil: 603 518 667
robin@mimodomov.cz
 
Múzy dětem, o.s.
Klára Chábová - PR, sportovní část festivalu, dětské domovy, smlouvy, partneři
e-mail: klara@mimodomov.cz


Kontakt pro novináře:
Na uvedených kontaktech Vám velice rádi poskytneme jakékoliv další informace, doplňující materiály či fotografie k charitativní akci Out of Home 2007 a projektu "Život nanečisto".

OUT OF HOME ( www.mimodomov.cz)
Martina Reková - PR festivalu Out of Home
e-mail: martina.rekova@4press.cz

Klára Mixová - PR festivalu Out of Home
e-mail: klara.mixova@4press.cz

ŽIVOT NANEČISTO ( www.zivotnanecisto.cz)
Klára Chábová - PR manager o.s.Múzy dětem
e-mail: klara@mimodomov.cz
www.muzydetem.cz


Výkonná produkce festivalu Out of Home
Aleš Víšek
e-mail: ales.visek@calm.cz

Komunikace s interprety, webové stránky
Tereza Šafránková
e-mail: tereza@cwww.cz

Hlavní koordinátor dětských domovů
Tamara Pižlová
e-mail: tamaralucia@seznam.cz

Koordinace sportovních  týmů DD, dobrovolníci (dohled nad asistenty týmů)
Martina Prášilová
e-mail: martina@mimodomov.cz

Granty, partneři
Eva Procházková
e-mail: eva@mimodomov.cz

Dobrovolníci

Marek Landštof
e-mail: marek@mimodomov.cz

Sportovní den, organizace rozhodčích
Petr Hrabal
e-mail: hrabal@tjjmchodov.cz

Grafika a příprava tiskových podkladů
Martin Novák
e-mail: martin@xstream.cz

Webmaster mimodomov.cz
Filip Ježek
e-mail: webmaster@xstream.cz
 

Produced by X Zone Media s.r.o | Webmaster


Přejít na začátek stránky