Přeskočit na obsah

Navigace

Festivalový shop

Líbil se vám festiválek?
Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu Život nanečisto.

VIDEO - OUT OF HOME

Banner

Fórum

Navštivte chat s dětmi vrbička, kde si můžete nejen o této akci popovídat s dětmi, Múzami i Múzáky!

Proč to děláme

K dnešnímu dni bylo na konto 134173329/0800 zasláno 49 329 Kč

Děkujeme

Partneři

Za výrazné podpory:


Generální partner:
RWE Transgas

Partneři:


Hlavní mediální partneři:

Nacházíte se:

Reakce na festivalNěkteré reakce na festival Out of Home 2007:


Tento víkend se mi určitě zapsal do nádherných vzpomínek.Celý den byl v super náladě a byli jsme moc zvědaví, jak se umístíme. Byl to perný den. Ale moc jsme se těšili na to, až se přesunem na samotný festival Out of Home 2007 a moc nás mrzelo, že jsme neviděli skupinu Gipsy.cz a PSH. Víme, že se musel dodržet časový harmonogram festivalu, ale je to velká škoda. Ale co se dá dělat, určitě zase přijedu příští rok, pokud bude opět tato akce.

S pozdravem Ašák Juraj BartošAhoj, já bych děti, tedy spíš kluky z dětského domova v Dlažkovicích strašně ráda někdy navštívila, takže si mě do vaší databáze určitě zařaďte a ráda s vámi na výjezd pojedu Díky moc. Chtěla bych taky poděkovat celému týmu organizátorů, protože ta akce byla opravdu úžasná a jsem moc ráda, že jsem se jí zúčastnila... Doufám, že budou i další ročníky, protože tohle má opravdu smysl... Ještě jednou díky a ahoj Renča.
Renata Ulvrová, asistentka DD Dlažkovice


Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila. Byť jsem mohla přispět jen malou částí k celé této velkolepé akci a to svou účastí, největší dík patří určitě vám, organizátorům. Byla to skvělá myšlenka a děti byly fakt báječní. Já je velmi ráda navštívím, zařaďte mne tedy prosím do vaší databáze.
Martina Jílková, asistentka DD Boršov nad VltavouAhoj, akce byla super, děcka taky, organizace též (za tu diky!!!). A jestli pojedete do Hranic na Moravě, dejte určitě vědět, rád se připojím!
Ondra Kohout, asistent DD Hranice na MoravěChtěl jsem se zeptat, jestli je možné, abychom s Kubou (asistenti Kamenice) jeli s dětmi na ten výlet, který vyhráli? Jinak se mi akce moc líbila a jestli v tom míníte pokračovat, moc rád se vždy přidám Jsme ochotni sednout do auta a někdy tam zajet, až bude čas, máme maily a kontakt na vychovatele, tak se stačí prý jen domluvit Ale ten sportovní den byl napínavej, co? Ještě dneska nemůžu mluvit.
Ondra Zeman, asistent České Kamenice


No my s Ondrou, jsme domluveni, že bychom se rádi za nimi podívali..když to nevyjde s vámi, tak tam určitě pojedeme sami. Díky za organizaci, bylo to fajn, myslím, že jste to zvládli dobře
Jakub Ducháč asistent DD Česká KameniceJeště jednou děkuji, bylo to super, děti byly úplně skvělé, hodně mě překvapily. Není mezi nimi tak velký rozdíl od dětí z normálních rodin. Třeba to, že si váží více lidí, kterým na nich záleží a dávají to hodně najevo. Takže když někdy budete mít cestu do Dětského domova v Budišově, tak bych místo v autě bral. Chtěl jsem se také zeptat, jelikož budu psát na akci OUT of HOME absolventskou práci, jestli bych nemohl dostat nějaké informace o vzniku projektu a tak…

Přemek Řezáč, asistent DD BudišovMáme z toho dobrý pocit a moc a moc se nám akce líbila. Děti byly zlatý, i když jsme z nich předem měli obavy. Určitě máme zájem se jet na děti podívat!!!!!!!!! Krásné pondělí.
Tereza Hanfová a Bára Jonáková, DD MostMám zájem jak o návštěvy DD v Jablonci, tak i o tričko z festivalu, nejlépe zase s Jabloneckým logem. Dík moc, a těším se na shledání.
Pavel Smetana, asistent DD Jablonec nad NisouPořád na ně musím myslet, příští týden se jdu zeptat, jak je to s opatrovnictvím - přítel souhlasí - tomu se říká zasáhnout do života Jinak s Frýdkem jsem domluvená, budu tam jezdit - nezávisle na Můzách. Díky a mějte se hezky
Jorga Hrušková, asistentka DD Frýdek MýstekMusím celému týmu složit poklonu, při daných podmínkách, za perfektní organizaci celé akce.
Budu rád, když mě zapojíte do výjezdů. Když pojedete do Horního Slavkova, určitě se přidám.
Jiří Janeček, asistent DD Horní SlavkovTaky děkujem. A až se pojede na Liptál, tak se rád přidám. Liptál je nejlepčí!
Dušan Chaloupka, asistent DD LiptálAhoj, já chci taky moc poděkovat, že jsem se moh žúčastnit, byl to opravdu skvělej den a spousta nových zkušeností!!!Budu určitě moc rád, když se s dětma ještě někdy uvidim…Byl jsem teď pryč, tak píšu s menšim zpožděnim:)
Naviděnou Tomáš Lhoták asistent DD LitoměřiceDobrý den,chtěla bych vám moc poděkovat za pozvání na festival Home of out. Celý den byl skvělý, dětem se moc líbil. Pokud budete pořádat další ročník rádi se opět zúčastníme.
s pozdravem Badinková Radka, DD Litoměřice 

Produced by X Zone Media s.r.o | Webmaster


Přejít na začátek stránky